1Zpresso J-MAX S Kahve Değirmeni

  Listeme Ekle
Ürün Kodu: 1Z-J-MAX
Stok Durumu: Tükendi
6.490 ₺
Vergiler Hariç: 6.490 ₺

Adet


1Zpresso değirmen ailesinin yeni üyesi J-Max, titanyum kaplı 48 mm öğütme bıçağıyla gerçek bir espresso değirmeni arayan ama aynı zamanda pour-over da demlemeyen kahve severler için mükemmel bir hybrid değirmen. 1Zpresso’nun en ince ayar hassasiyetine sahip değirmeni olan J-Max her klikte yaklaşık 8.8 mikron gibi çok ince bir ayar imkanını kullanıcısına sunuyor.


Red Dot Design ödülüne sahip yenilikçi dış ayar mekanizmasına sahip Z-PRO ile aynı ayar sistemine sahip bu değirmen, 1Zpresso’nun en sevilen özelliklerinden birini artık J serisinde de kahvseverlerle buluşturuyor.


 Yenilikçi tasarıma sahip katlanabilir öğütme kolu

• Öğütmeyi daha kolaylaştıran titanyum kaplı 48 mm’lik öğütme bıçağı

• J-Max her turda 90 klik ayarı sunarken mekanizma 9’a kadar numaralandırılmıştır. Her bir klik yaklaşık 8.8 mikron hassasiyetli değişim demektir.

• Espresso için ince ayarlar yapılabilir. Türk kahvesi inceliğinde öğütebilirsiniz. Tüm demleme yöntemleri için kahve öğütebilir.

• Mıknatıslı Öğütme Haznesi ile kolay ve hızlı kullanım özelliği.


Renk: Koyu Gri

Ağırlık: 775g±

Ölçüler: 14x 5.6 cm, Öğütme kolu: 18 cm

Öğütülmüş Kahve Hazne Kapasitesi: 35-40 g

Malzemeler: Ahşap, Paslanmaz Çelik, Polikarbonat, Silikon, Alüminyum Alaşım 

• Seyahat Çantası, Temizleme fırçası ve El Pompası ile birlikte gelmektedir.


Mıknatıslı Öğütülmüş Kahve Haznesi

J-Max modelinde 12 noktada bulunan mıknatısla öğütülmüş kahve haznesi güçlü bir şekilde ana gövdeye tutunur. Haznenin tepeden tepeye mıknatıs sistemi döndürerek kolayca açmanızı sağlar, çekmenize gerek yoktur. Öğütürken alt hazneyi tutmamaya ve bir yere vurmamaya dikkat ediniz, bu haznenin açılmasına neden olabilir.  


Değirmen Seçimi ve Öğütme Ayarı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız.
* Tabloda gösterilen öğütme önerileri referans amaçlı verilmiş olup, kullanılan kahve çekirdeğine, demleme ekipmanına ve kişisel demleme tercihlerinize göre önerilen ayarlarda değişiklik yapabilirsiniz.