İş bu sözleşme demscoffee.com ile demscoffee.com üyesi arasındaki ilişkide uygulanacak şartları düzenlemektedir. www.demscoffee.com’a üye olmadan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz, ‘’sözleşmeyi okudum ve onaylıyorum’’ seçeneğinin işaretlenmesi ile işbu sözleşmenin tamamını okumuş, içeriğini tam olarak anlamış, tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiğinizi ve onayladığınızı peşinen kabul etmiş sayılırsınız.

Genel Kurallar

1- Üye formunda verilen bilgiler doğru kabul edilir ve bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucun sorumluluğu üyenin kendisine aittir.

2- demscoffee.com üyeliği kişisel olup başkasına ödünç verilemez, devredilemez, aksi takdirde doğabilecek tüm sorumluluk üyeye aittir, demscoffee.com sorumlu değildir.

3- – demscoffee.com üyelik sözleşmesi, üyeliğiniz siz ya da servis tarafından iptal edilmediği müddetçe geçerlidir.

Dems Coffee herhangi bir zamanda, hiçbir sebep belirtmeksizin herhangi bir üyenin üyeliğini iptal etme ve tüm kayıtlarını silme hakkına sahiptir.

4- Kullanıcı adı ve şifrenin korunması/gizliliği üyeye aittir.

demscoffee.com unutulan,kaybedilen, ele geçirilen kullanıcı adı ve şifrelerden ve bunların tekrar sağlanmasından sorumlu tutulamaz.

5- demscoffee.com kullanım şartlarını dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Yenilenmiş ve güncel kullanım şartları demscoffee.com yayınlanacak, demscoffee.com tarafından gerek görüldüğü takdirde e-posta ile bildirilecektir. Değiştirilmiş kullanım şartları, demscoffee.com’da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve bu sitenin veya sağladığı hizmetlerin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.

6- Üyeler, ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, fotoğraf, görüntü, yazılım ya da malzemeyi demscoffee.com da kullanamaz, yayınlayamaz, ideolojik, dini, siyasi konularda propaganda yapılamaz demscoffee.com bunları silme ve yasal yollara başvurma hakkını  saklı tutar.

7- demscoffee.com veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Site Kullanım şartları.

1- demscoffee.com sitesine üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. Fakat ürünlerin doğru şekilde teslim edilmesi için zorunlu bilgiler kısmının (Ad- Soyad, Telefon, Adres ve e-mail adresi) mutlaka yazılması gerekmektedir.

2- demscoffee.com satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca demscoffee.com ‘da geçerlidir.
3- DEMS COFFEE demscoffee.com da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden  değiştirme hakkını saklı tutar.
4- demscoffee.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. demscoffee.com, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.
6- Üyenin internet üzerinden vereceği siparişlerinde, demscoffee.com tarafından onay e-postası gönderilene kadar sipariş olarak geçerli olmayacaktır. Üyenin siparişlerini kabul etme karar yetkisi demscoffee.com’ undur.
7- Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir. Havale/EFT siparişlerinde, 2 gün içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilir.
8-Ödeme kredi kartı ile yapılırsa, Üyeden kredi kartı bilgileri istenecektir. Sipariş kabul edildiği takdirde, verilen siparişlerin bedeli bu kredi kartına borçlandırılacaktır. Üyenin gerçek olmayan veya başkasına ait bir kredi kartı numarası kullandığı tespit edilirse, demscoffee.com’un, üyenin siparişini kendine bildirme gereği duymadan sonlandırma hakkı saklıdır.
9- demscoffee.com’da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, Dems Gıda San. Dış Tic.Ltd.Şti. olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz, tekrar üretilemez.
Demscoffee.com’un  online satış sitesinden alışveriş yaptığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.

TESLİMAT

İnternet üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerde aynı anda birden fazla ürün satın aldığınızda ödemeyi tek kredi kartı ile yapmanız halinde de ayrı ayrı size teslim edilmesi mümkündür. Bu durum teslimatın size gerçekleştirilmeyeceği anlamına gelmemektedir. Teslimat esnasında herhangi bir sorun oluşması halinde ise yetkililer tarafından bilgilendirileceksiniz. Aynı gün içinde dahi olsa farklı zamanlarda alışveriş yapmanız halinde ürünler size ayrı ayrı teslim edilebilmektedir.

İnternet üzerinden sipariş ettiğiniz ürün 3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketimize (Yurtiçi Kargo) verilecektir. Teslim süresi, Havale/EFT ile yapılan ödemelerde ödeme onaylandıktan sonra başlayacaktır. Kargo teslim süresi, alışverişinizin saat 16:00’dan sonra veya hafta sonu yapılması halinde takip eden ilk iş gününden itibaren başlamaktadır.

Siparişiniz kargoya verildiğinde e-mail ile bilgilendirilirsiniz ve ayrıca siparişiniz kargoya verildiğinde kargo takip numaranız Yurtiçi Kargo tarafından cep telefonunuza SMS olarak gönderilir. Kargo takip numaranızı Yurtiçi Kargo’nun web sitesinde “Gönderi Sorgula” bölümüne girerek kargonuzun durumunu detaylı takip edebilirsiniz.

Anlaşmalı kargo şirketimize teslim edilen ürünleri, size ulaştırılamadığı takdirde kargo şirketinin belirttiği sürede en yakın şubeden teslim almalısınız. Aksi takdirde ürünleriniz kargo şirketi tarafından Dems Coffee’ye iade edilmektedir.

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilindeki tüm illerimizi kapsamaktadır. Yurt dışına teslimatımız bulunmamaktadır. Aldığınız ürünün/ürünlerin niteliği ve boyutu fark etmeksizin internet üzerinden yaptığınız 500 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. 500 TL altı siparişlerde ise kargo ücreti 60 TL dir. Aynı gün farklı zamanlarda yaptığınız alışverişler birleştirilememektedir. Siparişinizin size belirtilen sürede teslim edilmemesi halinde [email protected] adresine email gönderebilirsiniz.

İADE KOŞULLARI

Türk Ticaret kanununda  gıda maddeleri, içecekler v.b.. için cayma hakkı bulunmamaktadır.

Siparişiniz eksik,yanlış ya da hasarlı geldiğinde ,siparişinizi teslim eden kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyip, ürünü teslim almamalısınız. Hemen Dems Coffee  ile e-posta ([email protected])  aracılığıyla iletişime geçerek gerekli bilgiyi verdiğiniz takdirde siparişinizin telafisi en kısa zamanda gerçekleştirilecek ve bu işlem için gereken kargo masrafları Dems Coffee tarafından karşılanacaktır

Teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan (Ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünler) demscoffee.com  tarafından iade alınamayacaktır.

İade hakkının kullanılabilmesi için ürünün faturasının kesinlikle olması gerekmektedir. Aksi taktirde tüketicinin iadesi geçerli değildir.

Hiçbir gerekçe belirtmeksizin yapabileceğiniz ürün iadesinin, ürünün tarafınıza teslim edildiği hali ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.İade esnasında tüm ürünlerin kargo masrafları şirketimize ait olup, anlaşmalı kargo şirketimize ürünü karşı ödemeli olarak teslim etmeniz yeterlidir.  Satın aldığınız üründe veya ürün ambalajında herhangi bir bozulma, açılma, yırtılma, tespiti halinde ürün iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

Ürünün faturası gönderilmemişse, eksikse iade kabul edilmez. İade edilecek ürünlerin mutlaka ürün faturasının orijinali ile birlikte teslimi gerekmektedir.

Sipariş vermiş olduğunuz ürünleri 14 gün içinde iade etmek isterseniz, ürünü kargoya teslim ettikten sonra demscoffee e-posta ([email protected])  aracılığıyla iletişime geçerek paranızın iade edileceği IBAN NO VE BANKA HESAP bilgilerinizi iletmeniz gerekmektedir.

Anlaşmalı kargo firması (Yurtiçi Kargo)’dur. İadelerin bu kargo ile yapılması gerekmektedir.

Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün tutarı, iade talebiniz onaylandıktan ve size bildirilir bildirilmez aynı gün içerisinde bankanıza iade edilecektir(İade işlemlerinin onaylanma süreci, ürünlerin tarafımıza ulaşmasından itibaren maksimum 10 iş günü içerisinde yapılmaktadır). Bu tutarın bankaya devrinden sonra hesaplarınıza yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, olası gecikmelere Dems Coffee herhangi bir müdahalede bulunamayacaktır. Kredi kartınıza iade edilen tutarın banka tarafından hesabınıza yansıtılması ortalama 1 ile 2 haftayı bulabilmektedir 

İade edeceğiniz ürünleri adresine gönderebilirsiniz.

NOT: Siparişiniz ile ilgili her türlü iletişimde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz.