1Zpresso K-ULTRA Kahve Değirmeni

  Listeme Ekle
Ürün Kodu: FGKUT6
Stok Durumu: Tükendi
10.800 ₺
Vergiler Hariç: 10.800 ₺

Adet


1Zpresso’nun en çok sevilen K serisinin yeni üyesi K-ULTRA, yuvarlatılmış ergonomik gövde yapısı, yenilikçi katlanabilir öğütme kolu ve daha ince ayar olanağı sağlayan ayar mekanizması ile 1Zpresso ürünün gamının en tepesinde yer alıyor.

Red Dot Design ödülüne sahip yenilikçi dış ayar mekanizmasına sahip Z-PRO ile aynı ayar sistemine sahip K serisi değirmenlerde tıpkı profesyonel elektrikli değirmenlerde olduğu gibi çok hızlı bir şekilde kalınlık ayarı yapabilirsiniz. 

K serisi değirmenler mükemmel ve tutarlı bir öğütmeyi kullanım kolaylığı ile bir arada sunar. Pour-over ve  diğer demleme yöntemleriyle hazırlayacağınız kahvelerde temiz ve canlı bir fincan elde etmek daha kolaylaşır.


• Yenilikçi tasarıma sahip katlanabilir öğütme kolu

• Numerik bilgilendirmeye sahip dıştan ayar mekanizması

“K ULTRA BURR”: Özel paslanmaz çelik heptagonal (yedigen) 48 mm öğütme bıçağı

• K-ULTRA 100 klik ayarı sunarken her bir klik yaklaşık 20 mikron hassasiyetli değişim demektir.

• Tüm demleme yöntemleriyle kullanabilirsiniz. Espresso için ince ayarlar yapılabilir. Türk kahvesi inceliğinde öğütebilirsiniz.

• Mıknatıslı Öğütme Haznesi (35-40 g) ile kolay ve hızlı kullanım özelliği.


Renk: Koyu Gri 

Ağırlık: 700g± 5g 

Ölçüler: 19x5.6 cm, Öğütme kolu: 18 cm

Öğütülmüş Kahve Hazne Kapasitesi: 35-40 g

Malzemeler: Ahşap, Paslanmaz Çelik, Polikarbonat, Silikon, Alüminyum Alaşım 

• Seyahat Çantası, Temizleme fırçası ve El Pompası ile birlikte gelmektedir.* Tabloda gösterilen öğütme önerileri referans amaçlı verilmiş olup, kullanılan kahve çekirdeğine, demleme ekipmanına ve kişisel demleme tercihlerinize göre önerilen ayarlarda değişiklik yapabilirsiniz.